JSP Szczakowianka Jaworzno

Michał Jewuła piłkarzem Szczakowianki

Piłka nożna ostatnio zeszła na drugi plan, ale to nie znaczy, że zupełnie nic się w klubie nie dzieje. Zawodnicy Szczakowianki trenują indywidualnie w domach, a tymczasem chcemy powitać nowego bramkarza Biało-Czerwonych – Michała Jewułę.

Zanim zaprezentujemy naszego nowego zawodnika, zachęcamy do pozostania w najbliższych dniach w domach i ograniczenia kontaktów z innymi. Biało-Czerwona rodzina także stara się walczyć z koronawirusem i razem możemy ograniczyć liczbę zachorowań!

Tymczasem serdecznie witamy w klubie Michała Jewułę. Michał to kolejny młody zawodnik, który wiosną zasili Szczakowiankę. 20-letni bramkarz zaczynał swoją karierę w Górniku Jaworzno, a potem zbierał szlify w świetnych szkółkach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie i Cracovii. Ostatnie lata spędził w młodzieżowych ekipach Zagłębia Sosnowiec, grywał także regularnie w zespole rezerw. Kibice mogli go zobaczyć w akcji między innymi w czerwcowym meczu ligowym Szczakowianki z Zagłębiem, czy też w niedawnym pucharowym starciu. Michał zdecydował się wiosną dołączyć do ekipy Drwali i zamierza mocno naciskać na Konrada Kołodzieja w walce o miejsce między słupkami bramki. Wierzymy, że nowy golkiper będzie cennym uzupełnieniem zespołu i zwiększy jeszcze bardziej konkurencję w drużynie. Witamy na pokładzie! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Error thrown

Cannot use object of type WP_Error as array