JSP Szczakowianka Jaworzno

Bilety i karnety
Koszulka polo - retro

Przed startem rundy wiosennej mamy dla wszystkich kibiców propozycję unikalnego pakietu kibica, w którego skład wchodzi karnet na rundę wiosenną oraz koszulka polo w biało-czerwone pasy. Razem z naszym partnerem technicznym – firmą Cutline Wear Factory – przygotowaliśmy koszulki, które mają swoim stylem nawiązywać do strojów, w których piłkarze Szczakowianki grali w latach 20. i 30. Koszulki nawiązują do historycznych strojów, i zostały tylko nieco uwspółcześnione, by zapewnić pełen komfort noszenia. Będą prezentować się efektownie nie tylko na stadionie, ale też podczas codziennego noszenia. Zdobywając koszulkę dodatkowo wspieracie klub.

Ze względu na ograniczoną ilość koszulek organizujemy zapisy chętnych na pakiet karnet + koszulka. Cena takiego pakietu to 170 zł. Aby zapisać się na listę chętnych należy wysłać do nas maila, w tytule wpisać „Zamówienie” a w treści swoje imię i nazwisko a także rozmiar koszulki (S/M/L/XL). Zapisy potrwają do 4 marca – po tym terminie wyślemy informację o sposobie płatności a także sposobie odbioru karnetu i koszulki. 

 

Przy okazji informujemy, że sprzedaż samych karnetów w cenie regularnej 50 zł ruszy w marcu – o szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym: jspszczakowianka@gmail.com