JSP Szczakowianka Jaworzno

Maseczki dla Szpitala i Hospicjum

W Wielki Piątek pierwsza dostawa maseczek ochronnych od Szczakowianki i firmy Cutline Wear Factory trafiły do jaworznickich placówek medycznych – Szpitala Wielospecjalistycznego i Hospicjum Homo Homini.

 

500 maseczek ochronnych dla Szpitala i 120 dla jaworznickiego Hospicjum – to pierwsza porcja wsparcia dla jaworznickich medyków w ramach akcji „Szczakowianka dla Szpitala” organizowanej wspólnie przez nasz klub i firmę Cutline. W Wielki Piątek prezes klubu Janusz Kręcichwost i wiceprezes Daniel Jamróz przekazali do jaworznickich placówek maseczki razem z drobnymi klubowymi upominkami. – 4 200 zł na zakup maseczek dla Szpitala w Jaworznie! Tyle udało się nam zebrać w gotówce przez weekend m.in. od wszystkich członków obecnego Zarządu, starego Zarządu, naszych trenerów i zawodników. Wszystkim Wam za to bardzo dziękuję. Jestem z Was bardzo dumny, że w tych ciężkich czasach potraficie dzielić się z innymi i pomagać. Dziękuję również tym, którzy już dokonali wpłat na konto klubu. Zachęcam do pomocy wszystkich, którzy identyfikują się z Naszą Szczakowianką, jak i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy z piłką nie są związani, a mogą i chcą pomagać – mówi prezes Janusz Kręcichwost.

 

To jeszcze nie koniec naszej akcji! W przyszłym tygodniu do Szpitala trafi kolejne 500 maseczek. Dodatkowo Hospicjum i Szpital otrzymają w sumie 50 specjalnych przyłbic, które są bardzo potrzebne przy pracy z chorymi.

 

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie! Jeżeli ktoś jeszcze chce dorzucić swoją cegiełkę do całej akcji może wpłacić dowolną kwotę na nasze konto klubowe. W tytule przelewu prosimy wpisać „Darowizna na zakup maseczek”.

 

Konto bankowe: Santander Bank S.A. 14 1090 2008 0000 0001 0738 0297

 

Dziękujemy serdecznie za wsparcie! Razem wykopiemy Koronę! #SzczakowiankaDlaSzpitala #WykopiemyKorone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Error thrown

Cannot use object of type WP_Error as array