JSP Szczakowianka Jaworzno

Hit jesieni przy Kościuszki

W sobotę w Szczakowej dojdzie do prawdziwego hitu rundy jesiennej. Szczakowianka zmierzy się z liderem rozgrywek – Podlesianką Katowice.

Runda jesienna powoli dobiega końca i wchodzi w kluczową fazę. Biało-Czerwoni znaleźli się na ligowym podium i teraz zamierzają zagościć tam na dłużej. Do rozegrania pozostały już tylko cztery kolejki, a już w najbliższy weekend czeka nas prawdziwy hit. Na Kościuszki przyjedzie nowy lider rozgrywek – Podlesianka Katowice. Katowiczanie w tym sezonie grają wyśmienicie i wygrywają mecz za meczem. Mają na swoim koncie już 25 punktów, na co składa się 8 zwycięstw, jeden remis i 2 porażki. Dysponują też aktualnie najlepszą ofensywą w lidze – dotychczas trafiali do siatki rywali już 34 razy. Ekipa z Podlesia aktualnie notuje świetną serię – wygrała bowiem cztery mecze z rzędu.

Szczakowianka przy Kościuszki postara się zatrzymać rywali i zbliżyć się do samego szczytu tabeli. Biało-Czerwoni ostatnie mecze z Podlasianką mogą zresztą wspominać całkiem dobrze. W poprzednim sezonie Drwale zanotowali dwie wysokie wygrane. Najpierw jesienią pokonali katowiczan 4:1, potem zaś na Podlesiu zwyciężyli pewnie 3:0. Sobotnie starcie zapowiada się wyjątkowo emocjonująco, stawka bowiem będzie bardzo wysoka. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Szczakowej – początek meczu o godzinie 15:00.

Podobne wpisy

valdobbiadene prosecco