JSP Szczakowianka Jaworzno

Kup karnet – wesprzyj klub!

Do startu IV ligi śląskiej pozostało jeszcze kilka tygodni, ale emocje już powoli rosną. Właśnie ruszyła sprzedaż karnetów na rundę jesienną

Sezon 2022/23 w IV lidze zapowiada się niezwykle ekscytująco. Wiele zespołów – w tym także Szczakowianka – wzmocniło swoje składy, a to zapowiada wyjątkowo zaciętą rywalizację. Podopiecznych trenera Pawła Cygnara czekać będzie sporo trudnych spotkań i walka o jak najwyższe miejsce w lidze. Piłkarze w najbliższych miesiącach będą bardzo potrzebowali wsparcia z trybun, a kibice mogą stać się przysłowiowym dwunastym zawodnikiem. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie!

Jesienią na meczach Szczakowianki obowiązywać będą bilety w cenie 15 zł. Jak zwykle najbardziej opłaca się jednak nabyć karnet na wszystkie wiosenne mecze. Cena takiego karnetu to 90 zł, czyli jak wynika z prostej rachuby można zaoszczędzić koszt jednego biletu. Sprzedaż karnetów już ruszyła. Możne je nabyć w sekretariacie klubu, a także podczas sparingów rozgrywanych w Szczakowej. Warto już teraz wyposażyć się w karnet i być gotowym na start rozgrywek. Zakłady pracy zamówienia na większą ilość karnetów składać mogą dodatkowo drogą mailową na adres jspszczakowianka@gmail.com.

Szczakowianka mecze IV ligi, podobnie jak w ostatnich latach, rozgrywać będzie na Stadionie Miejskim przy ulicy Krakowskiej 8. W sumie w najbliższej rundzie Biało-Czerwoni zagrają siedem spotkań w roli gospodarza. Nie zabraknie starć z ciekawymi rywalami i już teraz można ostrzyć sobie zęby na pojedynki z takimi zespołami jak Rozwój Katowice, Warta Zawiercie, Podlesianka czy Unia Dąbrowa Górnicza. Zachęcamy do mobilizacji i przychodzenia na Stadion Miejski. Liczymy na Wasze wsparcie i to, że tłumnie pojawiać będziecie się na trybunach!

Domowe spotkania Szczakowianki:

2. kolejka (20 sierpnia, godz. 17:00): Szczakowianka Jaworzno – Szombierki Bytom

4. kolejka (27 sierpnia, godz. 17:00): Szczakowianka Jaworzno – MKS Myszków

6. kolejka (10 września, godz. 16:00): Szczakowianka Jaworzno – Unia Kosztowy

8. kolejka (24 września, godz. 16:00): Szczakowianka Jaworzno – Rozwój Katowice

10. kolejka (8 października, godz. 15:00): Szczakowianka Jaworzno – Unia Dąbrowa Górnicza

12. kolejka (22 października, godz. 15:00): Szczakowianka Jaworzno – Podlesianka Katowice

14. kolejka (5 listopada, godz. 14:00): Szczakowianka Jaworzno – Warta Zawiercie

Podobne wpisy

Dodaj komentarz