JSP Szczakowianka Jaworzno

Paweł Cygnar Dyrektorem Sportowym Szczakowanki

Trener Paweł Cygnar otrzymał w klubie nową dodatkową funkcję. Oprócz tego, że dalej pozostaje szkoleniowcem pierwszego zespołu, objął też posadę Dyrektora Sportowego Szczakowianki.

Latem w klubie doszło do kilku zmian organizacyjnych. Przede wszystkim powołany został nowy Zarząd. Jego członkowie zdecydowali się powierzyć Pawłowi Cygnarowi nową funkcję – Dyrektora Sportowego. Dyrektor Cygnar będzie teraz w pełni odpowiadał za stronę sportową funkcjonowania klubu, jego wyniki, transfery zawodników itd. Będzie także wspierał na zewnątrz Zarząd we wszystkich zadaniach. Nowy podział obowiązków pozwoli na lepszą organizację klubu, co powinno pozytywnie przełożyć się na jego funkcjonowanie.

Koniecznie trzeba też odnotować, że w pełni już ukonstytuował się nowy skład Zarządu klubu. Tak jak informowaliśmy już wcześniej, prezesem został Andrzej Sojka. Funkcję Wiceprezesa powierzono ostatecznie Stanisławowi Łazarzowi, natomiast Marian Morawski został Sekretarzem. Wszyscy Panowie mają spore doświadczenie w pracy w sporcie i od wielu lat są związani z naszym klubem. Poza tym w roli Członków Zarządu wspierać ich będą Janusz Kręcichwost, Wojciech Tomasiewicz, Dominik Zaborowski, Wojciech Baran i Arkadiusz Jamróz.

Podobne wpisy

mucho mas wino