JSP Szczakowianka Jaworzno

Przekaż 1% podatku na Szczakowiankę!

W tym roku po raz kolejny, dzięki naszej współpracy z Fundacją Energetyka na Rzecz Polski Południowej, wszyscy nasi kibice rozliczając się z fiskusem mogą przekazać 1% podatku dla Szczakowianki.

Początek roku oznacza zwykle przykry obowiązek rozliczania się z fiskusem i płacenia podatków. Od wielu lat Polacy mogą przekazywać 1% swojego podatku na organizacje pożytku publicznego. Nasz klub nawiązał współpracę z Fundacją Energetyka na Rzecz Polski Południowej. Dzięki temu można wesprzeć działalność naszego stowarzyszenia także swoim podatkiem. W ubiegłym roku na klubowe konto trafiło kilka tysięcy złotych z tego tytułu. Serdecznie dziękujemy za wpłaty dokonane na rzecz naszego Stowarzyszenia w ramach akcji pozyskiwania środków z tytułu 1%. Środki z jednego procenta możemy wykorzystać na wiele sposobów i są dla nas bardzo ważne, pozwalają bowiem na dodatkowe inwestycje w klubie. Będzie nam niezwykle miło, jeżeli także w tym roku, rozliczając swoje podatki, zdecydujecie się wesprzeć jaworznickich Drwali.

Aby przekazać 1% podatku Szczakowiance należy w odpowiedniej rubryce PIT wpisać numer KRS Fundacji Energetyka na Rzecz Polski Południowej, a w rubryce „cel szczegółowy” wpisać SZCZAKOWIANKA.

KRS: 0000132934

Cel szczegółowy: SZCZAKOWIANKA

Uwaga! Bez wpisania celu szczegółowego nie będzie możliwe przekazanie środków naszemu klubowi, dlatego jest to bardzo ważne!

Przekazanie 1% jest wyjątkowo proste i w praktyce nic nas nie kosztuje. Wszystkie środki, które otrzymamy od Was w ramach 1% przeznaczymy na funkcjonowanie naszych drużyn – zarówno seniorskiej, jak i młodzieżowych, zakup odpowiedniego sprzętu i wykonanie opłat bez których klub nie mógłby funkcjonować. Z góry serdecznie dziękujemy za każde przekazane kwoty – zachęcamy do rozsyłania informacji o 1% dla Szczakowianki do rodziny i znajomych. Razem tworzymy Biało-Czerwoną rodzinę i bardzo liczymy na Waszą pomoc i wsparcie!

Podobne wpisy

https://www.extraprojektowanielazienek.pl/slask/projektowanie-lazienki-gliwice.php