JSP Szczakowianka Jaworzno

Zapraszamy na turniej Orlików!

Przed nami kolejne emocje związane ze zmaganiami młodych piłkarzy. Już w najbliższy piątek (19 listopada) zapraszamy kibiców do Szczakowej, gdzie rozegrany zostanie Jaworznicki halowy turniej Orlików.

Zaledwie przed kilkoma dniami mogliśmy się emocjonować pojedynkami w ramach Turnieju im. Bogusława Pluty, wygranego przez Młodych Drwali. Tymczasem w piątkowe popołudnie o wygraną powalczą nasi kolejni młodzi zawodnicy. O godzinie 16:00 na hali sportowej przy Kościuszki 1 ruszy Jaworznicki Halowy Turniej Orlików. W rozgrywkach uczestniczyć będą zespoły z roczników 2012 i młodszych. Nasz klub wystawi dwie reprezentacje, poza tym w imprezie udział wezmą inne zdolne zespoły z Jaworzna – Górnik Jaworzno, Zgoda Byczyna oraz Ciężkowianka. Lokalna rywalizacja zawsze oznacza ogromne emocje i zacięta walkę. Zapraszamy kibiców i rodziców wszystkich zespołów do wspólnego dopingu i świetnej sportowej zabawy.

Organizacja turnieju nie byłaby możliwa, gdyby nie finansowe wsparcie Gminy Miasta Jaworzna, a także Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie, za które serdecznie dziękujemy!

Podobne wpisy

suplementy diety dla sportowców | Goga Sport Pruszków sklep