JSP Szczakowianka Jaworzno

Kolejny lider przyjeżdża na Krakowską

W Wielką Sobotę piłkarzy Szczakowianki czeka kolejne domowe starcie. Tym razem Biało-Czerwoni podejmować będą ekipę rezerw Rakowa Częstochowa.

Ligowa wiosna powoli się rozkręca, a kolejne spotkania dostarczają mnóstwa emocji. Przed nami już czwarta tej wiosny seria spotkań. Tym razem na Krakowską przyjedzie drugi zespół Rakowa Częstochowa. Raków uchodzi za jednego z głównych kandydatów do awansu i wiosną jak na razie gra bez strat. Częstochowianie wiosną wygrali wszystkie trzy spotkania i chociaż nie strzelają dużo bramek, to punktują regularnie. Dzięki temu wspięli się już na fotel lidera IV ligi.

Szczakowianka w sobotę zagra w mocno osłabionym składzie – czterech zawodników będzie bowiem pauzowało za żółte kartki. Na boisku nie zobaczymy Pawła Cygnara, Mateusza Wawocznego, Dawida Lipniaka i Dominika Rzymowskiego. Będzie to doskonała okazja do przetestowania rezerwowych. Zadanie przed zespołem będzie bardzo trudne, ale Drwale już nie raz udowodnili, że żadnego przeciwnika się nie boją. Jesienią obie drużyny rozegrały zacięty mecz, zakończony skromną wygraną Rakowa 1:0. Biało-Czerwoni będą chcieli rewanżu i w sobotę przekonamy się czy zdołają zatrzymać kolejnego lidera rozgrywek. Początek spotkania o godzinie 13:00. Przypominamy, że wszystkie spotkania są obecnie rozgrywane niestety bez udziału publiczności. Tradycyjnie zapraszamy za to na nasze media społecznościowe, gdzie podawać będziemy wynik na żywo, a także do zaprzyjaźnionego serwisu lokalnapilka.pl.

Podobne wpisy