JSP Szczakowianka Jaworzno

Kup Wirtualny Karnet – wesprzyj Szczakowiankę!

Niestety na razie nie możemy gościć kibiców na meczach ligowych. Wiemy, że trzymacie za nas mocno kciuki i kibicujecie z dystansu – za co serdecznie dziękujemy. Dla wszystkich kibiców, którzy jeszcze mocniej chcieliby wesprzeć Szczakowiankę przygotowaliśmy nową propozycję – Wirtualny Karnet!

Jak wiadomo od wielu miesięcy niestety wszystkie mecze musimy rozgrywać bez udziału publiczności. Bardzo nam brakuje Waszej obecności na stadionie, bo to właśnie dla Was gramy. Dziękujemy za to, że licznie zaglądacie na nasze media społecznościowe, stronę internetową i śledzicie aktywnie doniesienia z klubu. Mamy nadzieję, że taka sytuacja nie potrwa długo i wkrótce znów spotkamy się na stadionie.

Jak na razie rozgrywki ligowe cały czas toczą się swoim tempem i jest szansa, że całą rundę uda się rozegrać w miarę bez większych przeszkód – chociaż oczywiście sytuacja jest dynamiczna. Klub cały czas funkcjonuje w miarę normalnie, ponosi stałe koszty i stara się odnaleźć w aktualnych realiach. Mamy propozycję dla wszystkich kibiców, którzy chcieliby nas wesprzeć w tych trudnych czasach. Na rundę wiosenną wprowadzamy Wirtualne Karnety! Każdy kibic może zakupić taki karnet przelewając darowiznę na rzecz klubu. Cenę wirtualnych karnetów ustaliliśmy na 60 zł – jest ona oczywiście dość umowna i będziemy wdzięczni za wszystkie dowolne wpłaty. Każda złotówka pomaga nam w codziennym funkcjonowaniu i budowaniu ekipy na lepszą przyszłość.

Gdyby jeszcze w tej rundzie pojawiła się szansa, że na ostatnie mecze ligowe będzie można wpuścić kibiców, to osoby, które zdecydują się zakupić Wirtualny Karnet będą oczywiście miały pierwszeństwo w wejściu na stadion. Być może uda się też zorganizować mały konkurs-niespodziankę, ale o tym – w swoim czasie.

Aby zdobyć Wirtualny Karnet należy dokonać wpłaty na klubowe konto. W danych przelewu należy wpisać:

Odbiorca: JSP Szczakowianka

Tytułem: Darowizna na cele statutowe – Wirtualny Karnet

Numer konta: Santander Bank S.A. 14 1090 2008 0000 0001 0738 0297

Kwota: 60 zł (lub dowolna wpłata)

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie!

Podobne wpisy

Białe wino półwytrawne