JSP Szczakowianka Jaworzno

Młodzież trenuje pełną parą

Życie powoli wraca do normalności i również sportowcy – niezależnie od wieku – wracają do treningów. Młodzież Szczakowianki trenuje już pełną parą i zbiera doświadczenia w nowej rzeczywistości.

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wciąż jeszcze trwa, ale życie zaczyna toczyć się swoim biegiem, a to dobra informacja także dla naszych młodych zawodników. Gdy w połowie marca trzeba było zrezygnować z rozgrywania meczów i wspólnych treningów, to była przykra wiadomość dla wszystkich. Na szczęście krok po kroku wracamy do normalności. Już 4 maja młodzież Szczakowianki wróciła do pracy w małych grupach – zgodnie z rządowymi zaleceniami. Po kolejnych etapach odmrażania sportu treningi wróciły już praktycznie do normalności. Nasi młodzi piłkarze trenują w pełnych składach i pokazują, że są bardzo głodni piłki. Co prawda nie możemy jeszcze grać normalnych meczów, ale za to trenerzy starają się maksymalnie wykorzystać czas i nauczyć młodych zawodników jak najwięcej.

Obecnie młodzi Drwale trenują na stadionie przy ul. Kościuszki, a także na odnowionym boisku na tzw. Koszarach. Oczywiście treningi odbywają się zgodnie z obowiązującymi w kraju zasadami bezpieczeństwa, a klub stara się zapewnić pełne bezpieczeństwo młodym piłkarzom. Młodzi zawodnicy zostali wyposażeni w maseczki ochronne przygotowane przez naszego partnera firmę Cutline, by także poza stadionem dbać o bezpieczeństwo.

Obecnie w Szczakowiance w sześciu grupach trenuje ponad 70 młodych zawodników, a chętnych do gry jest coraz więcej, co bardzo nas cieszy. Akademia Szczakowianki rozrasta się, a wśród naszych piłkarzy nie brakuje talentów, które w przyszłości zapewne zasilą szeregi pierwszej drużyny. Nabór do naszych grup młodzieżowych trwa na okrągło – obecnie serdecznie zapraszamy na treningi młodych piłkarzy urodzonych w latach od 2008 do 2015. Jeżeli chcielibyście, żeby Wasze dzieci dołączyły do Szczakowianki i trenowały pod okiem doświadczonych trenerów – zachęcamy do kontaktu. Namiary na naszych trenerów grup młodzieżowych znaleźć można w dziale poświęconym grupom młodzieżowym – link poniżej.

Trenerzy grup młodzieżowych

 
oboz-w-szalowej-lato-2020-36 oboz-w-szalowej-lato-2020-35 oboz-w-szalowej-lato-2020-34 oboz-w-szalowej-lato-2020-33 oboz-w-szalowej-lato-2020-32 oboz-w-szalowej-lato-2020-31 oboz-w-szalowej-lato-2020-30 oboz-w-szalowej-lato-2020-29 oboz-w-szalowej-lato-2020-28 oboz-w-szalowej-lato-2020-27 oboz-w-szalowej-lato-2020-26 oboz-w-szalowej-lato-2020-25 oboz-w-szalowej-lato-2020-24 oboz-w-szalowej-lato-2020-23 oboz-w-szalowej-lato-2020-22

Powiązane Wpisy