JSP Szczakowianka Jaworzno

Retro-koszulki dla Drwali

Na wiosnę razem z karnetami przygotowywaliśmy dla naszych kibiców specjalne koszulki w stylu retro. Pandemia zmieniła wszystkie plany, ale nie zapomnieliśmy o koszulkach i teraz fani jaworznickich Drwali będą mieli możliwość zdobycia unikalnej biało-czerwonej polówki.

Ligowa wiosna została niestety odwołana, ale nic straconego – pora już myśleć o kolejnych rozgrywkach. Na IV-ligowych stadionach nie tylko piłkarze, ale także kibice muszą prezentować się wyśmienicie, a najlepiej oczywiście wygląda się w klubowych barwach.

Tak jak zapowiadaliśmy na początku roku, razem z naszym partnerem technicznym – firmą Cutline Wear Factory – przygotowaliśmy koszulki, które mają swoim stylem wzorować się na strojach, w których piłkarze Szczakowianki grali w latach 20. i 30. Koszulki nawiązują do historycznych strojów, i zostały tylko nieco uwspółcześnione, by zapewnić pełen komfort noszenia. Będą prezentować się efektownie nie tylko na stadionie, ale też podczas codziennego noszenia. Zdobywając koszulkę dodatkowo wspieracie klub.

Ilość koszulek jest mocno ograniczona, ale warto o nie powalczyć – prezentują się bowiem świetnie. Klub nie prowadzi sprzedaży, ale wystarczy przekazać darowiznę by zdobyć strój. Aby zdobyć nową koszulkę Szczakowianki należy dokonać wpłaty na klubowe konto 120 zł tytułem „Darowizna na cele statutowe”.

Numer konta, na które można wpłacać darowizny:

Santander Bank S.A. 14 1090 2008 0000 0001 0738 0297

Oprócz nowych koszulek, firma Cutline przygotowała też dla naszych zawodników specjalne maseczki ochronne. W przypadku, jeżeli znajdzie się większa liczba kibiców chętnych do ich zdobycia – można je będzie zamówić w cenie 20 zł.

Podobne wpisy

Tesla Model 3