JSP Szczakowianka Jaworzno

Pożegnanie Lata na Kościuszki

W niedzielne przedpołudnie na stadionie w Szczakowej wspólnie pożegnaliśmy kończące się właśnie wakacje. Nasze grupy młodzieżowe zmierzyły się z zaproszonymi ekipami. Całe wydarzenie wspierali nasi partnerzy – Fundacja PKO Banku Polskiego i miasto Jaworzno.

Wakacje niestety już się kończą, ale na ich zakończenie udało się jeszcze zorganizować jedną imprezę dla naszej zdolnej młodzieży. W niedzielę od rana w Szczakowej pojawiły się nasze grupy młodzieżowe, by wspólnie pograć w piłkę i przy okazji wzajemnie się integrować. Nasi młodzi zawodnicy rywalizowali z zaproszonymi ekipami – Górnikiem Wesoła, Górnikiem Jaworzno i Lechią Mysłowice. Na boisku toczyła się zacięta rywalizacja, a poza nim trwała integracja w sportowej atmosferze.

Podczas turnieju zaszczycili nas swoją obecnością przedstawiciele władz miasta – Zastępca Prezydenta Jaworzna Łukasz Kolarczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Kaczmarek, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 Rafał Soból, a także przedstawicielka naszego partnera – Fundacji PKO Banku Polskiego pani Wioletta Kiermasz. Goście wręczyli młodym zawodnikom puchary za udział w imprezie, a także upominki dla wszystkich drużyn.

Cała impreza odbyła się w świetnej rodzinnej atmosferze. Na młodych zawodników, którzy dobrze bawili się na murawie, czekał wzmacniający posiłek. Liczymy, że wkrótce znów będziemy mogli się spotkać w podobnym gronie na kolejnych wydarzeniach dla naszej klubowej akademii. Dziękujemy piłkarzom za sportową rywalizację w duchu fair play, a trenerom i rodzicom za pomoc podczas turnieju. Koniecznie trzeba też wspomnieć o naszych partnerach, bez których wsparcia Pożegnanie Lata nie mogłoby się odbyć – Miastu Jaworzno i Fundacji PKO Banku Polskiego.

Podobne wpisy

albarino wino