JSP Szczakowianka Jaworzno

Pożegnanie Lata ze Szczakowianką

Wakacje niestety powoli dobiegają końca, a dzieci i młodzież wkrótce powrócą w szkolne ławy. Wciąż warto jednak korzystać z wolnego czasu i letniej beztroski. Razem z naszymi partnerami – Fundacją PKO Banku Polskiego i Gminą Miasta Jaworzna – zapraszamy na Pożegnanie Lata ze Szczakowianką.

Podczas wakacji nasi młodzi podopieczni odpoczywali, ale też aktywnie spędzali czas i chętnie brali udział w sportowych zajęciach. W sierpniu piłkarze z grup młodzieżowych wznowili treningi i myślami są już przy nowym sezonie. Tymczasem Szczakowianka zaprasza na imprezę podsumowującą całe letnie wakacje.

W niedzielę 28 sierpnia na stadionie w Szczakowej przy ulicy Kościuszki 1 nasz klub organizuje wydarzenie pod nazwą Pożegnanie Lata ze Szczakowianką przeznaczone dla dzieci i rodziców trenujących w naszym klubie. Podczas wydarzenia rozgrywane będą gry turniejowe z udziałem naszych zespołów młodzieżowych, a także zaproszonych gości z innych lokalnych zespołów. Przewidujemy liczne atrakcje i wspólne gry i zabawy ruchowe. Cała impreza będzie miała charakter rodzinny i ma służyć wzajemnej międzypokoleniowej integracji. Pożegnanie Lata rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godzin popołudniowych.

Oczywiście cała impreza nie mogłaby się odbyć bez mocnego wsparcia naszych partnerów – Fundacji PKO Banku Polskiego oraz Gminy Miasta Jaworzna. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i zapraszamy w niedzielę na wspólną zabawę w sportowym klimacie.

Podobne wpisy

http://www.modeling.pl/otwarte-strefy-aktywnosci-program-osa