JSP Szczakowianka Jaworzno

W sobotę Turniej Żaków

W najbliższą sobotę 7 maja Górnik Jaworzno organizuje Turniej Żaków (rocznik 2013 i młodsi), na który została zaproszona nasza drużyna Żaków prowadzona przez trenera Sebastiana Palucha. Jest to trzeci z kolei cykl turniejów organizowanych w ramach spotkań podokręgu Sosnowieckiego.

Zespoły, które zgłosiły swoje ekipy żaków do rozgrywek organizują po kolei turnieje. Teraz przyszła kolej na naszego lokalnego rywala – Górnika. W poprzednim turnieju swoje pierwsze mecze turniejowe rozegrali nasi podopieczni: Marysia z drużyny dziewcząt, Adam i Kuba z rocznika 2014 oraz Hirek. Trzymamy kciuki za kolejne udane występy i życzymy powodzenia w rozgrywkach.

Zapraszamy również gorąco dziewczyny i chłopców do wspólnego trenowania i dołączenia do naszych drużyn młodzieżowych. Zapraszamy zawodników i zawodniczki z roczników 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016. Oczywiście nie zapominamy również o najmłodszych adeptach piłki nożnej. Dzieciaki z roczników 2017 i młodsi trenują pod okiem trenera Pawła Cygara w soboty o godz. 9:00 i również mogą zapisać się cały czas na zajęcia. Wszystkie szczegóły można uzyskać bezpośrednio u trenerów poszczególnych roczników.

Podobne wpisy

altana śmietnikowa