JSP Szczakowianka Jaworzno

Zawodniczki Szczakowianki powołane do kadry Podokręgu

Praca trenera Grzegorza Szweda z naszymi grającymi dziewczynami powoli zaczyna przynosić realne efekty. Dwie zawodniczki z grupy dziewczęcej zostały właśnie powołane do kadry Podokręgu Sosnowieckiego.

Od kilkunastu miesięcy w Szczakowiance działa także sekcja dziewczęca, a nasze młode zawodniczki trenują pod okiem trenera Grzegorza Szweda. Zespół zdecydowanie mocno się rozwija, a nasze piłkarki pokazują spore umiejętności, co zresztą zostało dostrzeżone także poza granicami miasta. Na najbliższe konsultacje szkoleniowe Śląskiego Związku Piłki Nożnej kadr Podokręgów dziewcząt w kategorii U-12 i młodsze do reprezentowania Podokręgu Sosnowieckiego zostały powołane nasze dwie zawodniczki – Maria Kucharz oraz Blanka Machowska. Warto tutaj dodać, że większość powołań trafiła do zawodniczek Czarnych Sosnowiec, które specjalizują się w kobiecej piłce nożnej. Z pozostałych klubów w regionie jedynie nasza Szczakowianka może pochwalić się dwoma powołaniami.

Konsultacje szkoleniowe w formie rywalizacji podokręgów odbędą się na obiektach Wawelu Wirek w najbliższą środę 5 maja o godz. 17:00. Zbiórka kadrowiczek w środę o godz. 15:45 w Sosnowcu, ul. Mireckiego (Czarni Sosnowiec).

Już teraz serdecznie gratulujemy Marysi i Blance powołania. Przy okazji zapraszamy i zachęcamy wszystkie dziewczyny z roczników od 2010 i młodsze do treningów w naszym klubie. Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać bezpośrednio u trenera Grzegorza Szweda (tel. 509 778 674) lub ewentualnie koordynatora młodzieży – Wojciecha Barana (tel. 607 372 818).

Podobne wpisy

Kancelaria Ultimatum opinie | https://twojeopinie.com | https://portal-konsumenta.com | Prześcieradła bez gumki 160x200