JSP Szczakowianka Jaworzno

Gwiazdkowa Profilaktyka

Święta to także czas spotkań w gronie najbliższych i wspólnego spędzania czasu. Przed Bożym Narodzeniem w naszym klubie odbyła się także wigilia grup młodzieżowych.

Ostatnie tygodnie przed świętami to zwykle czas intensywnych przygotowań do świętowania. W tej przedświątecznej bieganinie nie zapominamy jednak o sobie nawzajem. Warto na chwilę się zatrzymać i wspólnie spędzić czas w miłym gronie. Przez cały rok nasi młodzi zawodnicy i zawodniczki z grup młodzieżowych dzielnie reprezentowali barwy Szczakowianki. Wspólne mecze, turnieje i treningi pozwoliły młodym piłkarzom i piłkarkom rozwijać swoje umiejętności, pasje, ale też były okazją dobrej zabawy i integracji. Tuż przed świętami w klubie odbyła się wigilia, w której udział wzięli nasi młodzi zawodnicy, razem z trenerami i przedstawicielami rodziców. Była to świetna okazja do powspominania wydarzeń z minionych 12 miesięcy i dalszego pogłębiania przyjacielskich stosunków przy smacznym posiłku. Młodzi zawodnicy na hali mieli też okazję pokopać piłkę z zawodnikami i trenerem z zespołu seniorów. Całe spotkanie przebiegało w niezwykle miłej i świątecznej atmosferze.

Warto tutaj dodać, że organizacja całego wydarzenia była możliwa dzięki wsparciu Gminy Miasta Jaworzno i była częścią realizowanego przez nasz klub zadania pod nazwą „Gwiazdkowa Profilaktyka 2021”.

Podobne wpisy