JSP Szczakowianka Jaworzno

Świąteczne zmagania młodzieży

W najbliższą sobotę w Szczakowej czekają nas kolejne emocje z udziałem naszej młodzieży. Na hali przy stadionie rozegrane zastaną aż dwa turnieje młodzieżowe.

Rok 2021 warto pożegnać na sportowo i pokibicować naszej zdolnej młodzieży. W sobotę czekają nas kolejne emocje z halową piłką nożną. Do południa na hali przy Kościuszki rywalizować będą zawodnicy z rocznika 2010, a po nich do walki przystąpią młodzi piłkarze z rocznika 2011.

Turniej drużyn z rocznika 2010 ruszy o godzinie 9:15. Nasz klub reprezentować będą dwie ekipy – Czarna i Czerwona. Poza tym zaproszenie do udziału w imprezie przyjęły zespoły Ciężkowianki, Fabloku Chrzanów i Zew-u Sosnowiec. Drużyny zmierzą się w jednej grupie systemem każdy z każdym. Po godzinie 13:00 ruszą rozgrywki rocznika 2011. Tam również wystąpią dwa zespoły Szczakowianki, a także Progres Sosnowiec, Unia Ząbkowice i Grom Tychy.

Oba turnieje zapowiadają się bardzo ciekawie, a młodzi piłkarze już palą się do gry. Zapraszamy kibiców i rodziców do wspólnego kibicowania naszym zawodnikom. Warto tutaj dodać, że organizacja turnieju była możliwa, dzięki finansowemu wsparciu Gminy Miasta Jaworzna, a także Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie, za które serdecznie dziękujemy!

Podobne wpisy