JSP Szczakowianka Jaworzno

Szombierki na koniec rundy

Piłkarska jesień powoli dobiega końca, a Biało-Czerwonym do rozegrania pozostały już tylko dwa spotkania. W sobotę Szczakowianka po raz ostatni w tym roku zagra przed własną publicznością i zmierzy się z Szombierkami Bytom.

IV liga powoli przygotowuje się do zimowego snu, ale jeszcze do rozegrania zostały dwie kolejki. W najbliższą sobotę podopieczni trenera Pawła Cygnara pożegnają się z kibicami podczas rywalizacji z Szombierkami Bytom. Ekipa z Bytomia już kolejny sezon z rzędu nie potrafi wrócić do czasów, gdy trzęsła całą ligą i gra mocno w kratkę. Bytomianom co prawda spadek raczej nie grozi, ale do czołówki jest im jeszcze dalej. Po 13 kolejkach Szombierki zajmują 11. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 16 punktów. W ostatnich tygodniach ekipa z Bytomia nie przegrała trzech spotkań z rzędu, notując dwie wygrane – 3:0 z Unią Kosztowy i 3:2 z Jednością Przyszowice, a także remis 1:1 z Wartą Zawiercie. W poprzednim sezonie Szczakowianka na wyjeździe zremisowała z Szombierkami 2:2, a w Jaworznie uległa rywalom 1:3. Sobotni pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, a Drwale będą chcieli sięgnąć po komplet punktów, by udanie pożegnać się z jaworznicką publicznością. Początek spotkania o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski!

Udział Szczakowianki w rozgrywkach odbywa się przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Jaworzna, a także Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz