JSP Szczakowianka Jaworzno

Kolejna edycja piłkarskiego Campu!

Do wakacji pozostało już niewiele czasu iwarto zaplanować sobie czas na sportowo. W lipcu zapraszamy dzieci i młodzież na kolejną edycję naszego piłkarskiego Campu!

Podczas wakacji warto zadbać o dobrą formę naszych dzieci, a przy okazji zorganizować czas i zapewnić dobrą zabawę. W lipcu Szczakowianka serdecznie zaprasza do udziału w piłkarskim Campie, który odbywać się będzie na naszych obiektach w Szczakowej.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji zapewniamy tydzień wypełniony zajęciami pod okiem naszych najlepszych trenerów. Codziennie na uczestników czekać będą dwa treningi na piłkarskim boisku z naturalną murawą. Do tego zajęcia multimedialne na tematy ważne dla rozwoju młodych sportowców z zakresu psychologii sportu, zdrowego stylu życia, taktyki indywidualnej oraz zespołowej. Zapewniamy pełne wyżywienie i dostęp do profesjonalnego sprzętu. Podczas Campu jak zawsze wspierać nas będzie nasz partner techniczny – Cutline Wear Factory, który zadba m.in. o odpowiednie stroje dla wszystkich uczestników. Każdy młody sportowiec otrzyma piłkarską koszulkę.

W lipcu przygotowujemy dwa turnusy naszego Campu. Pierwszy odbywać się będzie w dniach od 19 do 24 lipca, a drugi – od 26 do 31 lipca. Zajęcia odbywać się będą codziennie w godzinach od 9:00 do 16:00. Koszt udziału w Campie to 690 zł. Zajęcia poprowadzą nasi najlepsi szkoleniowcy – na czele z trenerami zespołu seniorów – Pawłem Cygnarem i Wojciechem Tomasiewiczem.

Zachęcamy do dołączenia i spędzenia wakacji razem ze Szczakowianką. Zapisy jeszcze trwają, ale pozostały już tylko ostatnie miejsca. W sobotę 26 czerwca zamykamy listę, więc koniecznie warto się pospieszyć z zapisem. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów 516 218 961 oraz 509 795 521.

Podobne wpisy

www.dekohaus.pl/ekskluzywne-tapety-i-fototapety