JSP Szczakowianka Jaworzno

Mateusz Wawoczny piłkarzem Szczakowianki

Nowy tydzień rozpoczynamy od kolejnej dobrej informacji. Kolejnym nowym zawodnikiem Szczakowianki został Mateusz Wawoczny.

Za niespełna dwa tygodnie Biało-Czerwoni rozpoczną zmagania w rundzie wiosennej. Tymczasem witamy w zespole kolejnego nowego zawodnika.

Mateusz Wawoczny w ostatnich latach był jednym z czołowych pomocników w IV lidze. 28-letni doświadczony zawodnik swoją piłkarską karierę rozpoczynał w barwach Unii Bieruń Stary. Potem miał okazję posmakować I-ligowej piłki grając dla GKS-u Tychy. W kolejnych latach regularnie grywał w II i III lidze dla takich klubów jak Polonia Łaziska czy Soła Oświęcim. Ostatnie lata spędził zaś w ekipie Warty Zawiercie. Jesienią na IV-ligowych boiskach zdobył 7 bramek.

Co ciekawe w przeszłości dał się poznać jaworznickim kibicom… strzelając przeciwko Szczakowiance kilka bramek. W 2016 roku zaliczył nawet hattricka w barwach Polonii Łaziska, a ostatnio w rundzie jesiennej dwa razy pokonał naszego golkipera. Teraz już liczymy na to, że równie regularnie trafiać będzie do bramek naszych rywali. Serdecznie witamy w ekipie Drwali! 

Podobne wpisy

swimlite.pl