JSP Szczakowianka Jaworzno

Dawid Lipniak nominowany w Plebiscycie!

Ruszyła kolejna edycja tradycyjnego Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2020 w Jaworznie. W gronie nominowanych znalazł się także nasz zawodnik – Dawid Lipniak. Zachęcamy do głosowania!

Gazeta Co Tydzień i Jaworznicki Portal Społecznościowy Jaw.pl już od wielu lat organizują największy w mieście Plebiscyt, który wyłania najpopularniejszych sportowców z poprzedniego roku. W gronie nominowanych nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawiciela najlepszego klubu piłkarskiego z Jaworzna. Tym razem redakcja zdecydowała się nominować Dawida Lipniaka. Dawid to jeden z naszych największych talentów. Mimo młodego wieku zdołał już nie tylko zadebiutować na IV-ligowych boiskach, ale też zdobyć debiutancką bramkę. Jesienią był ważnym punktem zespołu i został zauważony także poza granicami miasta. Gratulujemy Dawidowi nominacji i zachęcamy do głosowania.

Głosować można na dwa sposoby. Po pierwsze za pomocą kuponów drukowanych w gazecie Co Tydzień. Po drugie wysyłając SMS o treści CT.14 na numer 7248 (koszt SMS to 2 zł plus VAT). Głosowanie trwa do 19 marca do godziny 23:00.

Podobne wpisy

Czytaj nasze artykuły http://publikujemy.pl/category/rodzina/%