JSP Szczakowianka Jaworzno

Jakub Sewerin nominowany w Plebiscycie!

Ruszyła kolejna edycja tradycyjnego Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2021 w Jaworznie. W gronie nominowanych znalazł się także nasz zawodnik – Jakub Sewerin. Zachęcamy do głosowania!

Gazeta Co Tydzień i Jaworznicki Portal Społecznościowy Jaw.pl już od wielu lat organizują największy w mieście Plebiscyt, który wyłania najpopularniejszych sportowców z poprzedniego roku. W gronie nominowanych nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawiciela najlepszego klubu piłkarskiego z Jaworzna. Tym razem redakcja zdecydowała się nominować Jakuba Sewerina. Kuba jesienią fantastycznie wprowadził się do zespołu i stał się jednym z kluczowych ogniw. Nasz snajper jest postrachem ligowych defensyw i bardzo regularnie trafia do siatki. W rundzie jesiennej zdobył 11 bramek na IV-ligowych boiskach, a do tego dorzucił jeszcze 6 trafień w meczach Pucharu Polski. Gratulujemy Kubie nominacji i zachęcamy do głosowania!

Głosować można na dwa sposoby. Po pierwsze za pomocą kuponów drukowanych w gazecie Co Tydzień. Po drugie wysyłając SMS o treści CT.24 na numer 7248 (koszt SMS to 2 zł plus VAT). Głosowanie trwa do 28 marca do godziny 23:00.

Podobne wpisy

kolce na gołębie