JSP Szczakowianka Jaworzno

Czekając na rewanż

Przed nami trzecia kolejka IV ligi, w której dojdzie do bardzo emocjonującego pojedynku. Szczakowianka przy Krakowskiej podejmować będzie Unię Dąbrowa Górnicza.

Piłkarskie lato już w pełni, a ligowe rozgrywki nabierają tempa. Przed nami trzecia kolejka zmagań o punkty w IV lidze. Tym razem Biało-Czerwonych czeka wyjątkowo ciekawe spotkanie z bardzo solidnym przeciwnikiem. Podopieczni trenera Pawła Cygnara na Stadionie Miejskim podejmować będą ekipę Unii Dąbrowa Górnicza. Dla jaworznian będzie to doskonała okazja do rewanżu za finał niedawnego Pucharu Polski. Przed kilkoma tygodniami Unia ograła Szczakowiankę 3:0, ale od tego czasu wiele się zmieniło. Drwale przebudowali skład i są zdecydowanie mocniejsi niż w czerwcu, a do tego przed własną publicznością liczą na udany rewanż. Unia sezon rozpoczęła od dwóch remisów – z Gwarkiem i Dramą i jak na razie plasuje się w środku stawki. W środę dąbrowianie urządzili sobie pucharową strzelaninę i aż 12:0 rozgromili Górnika Piaski w Pucharze Polski. Warto dodać, że mecz będzie miał dodatkowe smaczki – w ekipie z Dąbrowy Górniczej gra bowiem kilku byłych zawodników Biało-Czerwonych.

Mamy też dobrą informację dla wszystkich naszych kibiców. Podczas meczu z Unią będzie można skorzystać z usług naszego klubowego bufetu. Na sympatyków futbolu czekać będą kiełbaski z grilla, zimne napoje, w tym także piwo bezalkoholowe, a także różne przekąski. Serdecznie zachęcamy do korzystania i wspierania naszego zespołu z trybun Stadionu Miejskiego. Początek meczu w sobotę o godzinie 17:00.

Podobne wpisy

Obsługa prawna firm Białystok | Zbigniew Roman Adwokat sprawy karne warszawa | Praca Szczecin | Odżywki PL - Odżywki