JSP Szczakowianka Jaworzno

Szczakowianka.pl w nowej odsłonie!

Podobnie jak cały świat – także my zmieniamy się dla Was. Cieszymy się, że możemy Wam przedstawić nową odsłonę serwisu Szczakowianka.pl.

Oficjalny serwis internetowy Szczakowianki od wielu lat prezentuje kibicom najnowsze wieści z klubu. Strona w przeszłości wyglądała bardzo różnie i co jakiś czas zmieniała swoje oblicze. Przez około osiem lat działaliśmy na stronie przejętej od naszych redakcyjnych poprzedników, którzy wykonali wtedy kawał dobrej roboty, dając podstawy do regularnego funkcjonowania witryny. Czasy jednak się zmieniają, a dotychczasowa strona przestała już nadążać za współczesnym światem. Dlatego zdecydowaliśmy się na gruntowne odświeżenie całej witryny.

Nowa strona Szczakowianki zyskała integrację z mediami społecznościowymi. Chcieliśmy, żeby była jak najbardziej czytelna i łatwa do przeglądania zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Mamy nadzieję, że nowa odsłona klubowej witryny przypadnie Wam do gustu.

Strona działa już od poniedziałku – ale cały czas jesteśmy na etapie testów, dlatego mogą się na niej zdarzać jeszcze jakieś błędy. Cały czas uzupełniamy też kolejne działy. Jeżeli macie jakieś uwagi, pomysły – zachęcamy do kontaktu. Jeżeli macie odrobinę dziennikarskiego talentu – zachęcamy do współpracy w ramach redakcji, chętnie przyjmiemy nowe osoby do pomocy.

Redakcja serdecznie dziękuje Zarządowi, który zdecydował się zainwestować w nową witrynę. Bez serdecznego wsparcia członków Zarządu taka metamorfoza strony nie byłaby możliwa. Dziękujemy też firmie ProTrainUp, która wykonała stronę, zintegrowała z aplikacją, która wesprze naszych trenerów i była otwarta na wszelkie sugestie.

Cały czas zachęcamy też do śledzenia naszych mediów społecznościowych – Facebooka, Instagrama i Twittera, gdzie znajdziecie jeszcze więcej bieżących informacji z klubu.

Podobne wpisy

skuteczne pozycjonowanie warszawa