Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Zwycięstwo na początek. Szczakowianka – Ruch 3:1

Piłkarze Szczakowianki Jaworzno w swoim pierwszym przed ligą meczu sparingowym rozgrywanym na Stadionie Miejskim przy ul. Moniuszki (Azotania) pokonali wyżej notowanego rywala, I ligowy Ruch Radzionków 3:1 (1:1). Wszystkie bramki dla Szczakowianki Jaworzno zdobyli zawodnicy przymierzani do gry w drużynie Radosława Gabigi.

Pierwsi na prowadzenie wyszli jednak zawodnicy z Radzionkowa, za sprawą Kamila Radulja. Odpowiedź ze strony biało-czerwonych nastąpiła dopiero w 39. minucie gry, kiedy to ładnym mocnym strzałem w „widły” popisał się młody, 19-letni zawodnik, który jest bardzo bliski przejścia do Szczakowianki. Kolejne bramki padły już w drugiej odsłonie spotkania, a dokładnie w 63. i 89. minucie gry. Najpierw rzut wolny w obrębie pola karnego na bramkę zamienił Dawid Szwarga do spółki z Jakubem Dziółką, a pod koniec spotkania zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym wykorzystał inny z testowanych zawodników w biało-czerwonych barwach i podwyższył wynik spotkania na 3:1.

Szczakowianka Jaworzno – Ruch Radzionków 3:1 (1:1)
39’ zawodnik testowany, 63’ Szwarga, 89’ zawodnik testowany II - 12’ Radulj