SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna strona



Dominik Kasprzyk; 07.03.2018; 20:21; źródło: własne

Zostań dwunastym zawodnikiem – kup karnet!

Ruszyła sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Szczakowianki. Biało-Czerwoni w nadchodzącej rundzie rozegrają aż osiem pojedynków przed własną publicznością.

Wszystkie ręce na pokład – taka zasada będzie obowiązywała wiosną podczas walki Jaworznickich Drwali o utrzymanie w Haiz IV lidze. Piłkarze w najbliższych miesiącach będą bardzo potrzebowali wsparcia z trybun a kibice mogą stać się przysłowiowym dwunastym zawodnikiem.

We wtorek ruszyła dystrybucja karnetów na wiosenne mecze Szczakowianki. Decyzją Zarządu cały dochód uzyskany ze sprzedaży karnetów i biletów zostanie przeznaczony na premie dla zawodników za utrzymanie w rozgrywkach ligowych. Teraz piłka znalazła się po stronie kibiców. Każdy może wesprzeć zespół w walce o ligowy byt i dodatkowo zmotywować zawodników kupując karnet na całą rundę. -Zachęcamy indywidualnych kibiców, ale także zakłady pracy do zakupu biletów dla swoich pracowników. Razem możemy uratować IV ligę w Jaworznie – przekonują działacze Biało-Czerwonych.

Szczakowianka mecze Haiz IV ligi śląskiej podobnie jak jesienią rozgrywać będzie na Stadionie Miejskim przy ulicy Krakowskiej 8. W sumie w najbliższej rundzie Biało-Czerwoni zagrają aż osiem spotkań w roli gospodarza, na kibiców czeka więc wyjątkowo intensywna piłkarska wiosna. Wśród spotkań nie zabraknie prawdziwych hitów do Jaworzna przyjadą bowiem takie ekipy jak Szombierki Bytom, Raków Częstochowa czy Warta Zawiercie.

Ceny biletów nie ulegną zmianie i wiosną bilety normalne będą do nabycia w cenie 10 zł. Jak zwykle najbardziej opłaca się jednak nabyć karnet na wszystkie jesienne mecze. Cena takiego karnetu to 70 zł, czyli jak wynika z prostej rachuby można zaoszczędzić koszt jednego biletu. Karnety są do nabycia w sekretariacie klubu (we wtorki i czwartki od godziny 16:00) a także w kasach przed meczem ligowym z Wartą Zawiercie. Zakłady pracy zamówienia na większą ilość karnetów składać mogą dodatkowo drogą mailową  na adres jspszczakowianka@gmail.com.

Razem ramię w ramię powalczmy o IV ligę! Zachęcamy do mobilizacji i tłumnego przychodzenia na Stadion Miejski – wspólnie stać nas na sukces!

Domowe mecze Szczakowianki – wiosna 2018:

17.03 godz. 13:00: Szczakowianka Jaworzno – Warta Zawiercie
31.03 godz. 13:00: Szczakowianka Jaworzno – Sparta Lubliniec
14.04 godz. 13:00: Szczakowianka Jaworzno – Górnik Piaski
28.04 godz. 13:00: Szczakowianka Jaworzno – Raków II Częstochowa
05.05 godz. 13:00: Szczakowianka Jaworzno – Szombierki Bytom
19.05 godz. 13:00: Szczakowianka Jaworzno – MKS Myszków
30.05 godz. 18:00: Szczakowianka Jaworzno – Piast II Gliwice
02.06 godz. 13:00: Szczakowianka Jaworzno – Przemsza Siewierz

 

Facebook - duży

Zdecydowanie można polegać na tym tapicerze samochodowym z Warszawy. Bardzo polecam.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.