SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 21.02.2020; 12:58; źródło: własne

Zdobądź karnet z unikalną retro-koszulką

W związku ze zbliżającym się startem rundy wiosennej przygotowaliśmy dla naszych kibiców małą niespodziankę. Razem z karnetem na rundę wiosenną można będzie zdobyć koszulkę polo w stylu retro, wzorowaną na strojach z przełomu lat 20. i 30. XX wieku.

Przed startem rundy wiosennej mamy dla wszystkich kibiców propozycję unikalnego pakietu kibica, w którego skład wchodzi karnet na rundę wiosenną oraz koszulka polo w biało-czerwone pasy. Razem z naszym partnerem technicznym – firmą Cutline Wear Factory – przygotowaliśmy koszulki, które mają swoim stylem nawiązywać do strojów, w których piłkarze Szczakowianki grali w latach 20. i 30. Koszulki nawiązują do historycznych strojów, i zostały tylko nieco uwspółcześnione, by zapewnić pełen komfort noszenia. Będą prezentować się efektownie nie tylko na stadionie, ale też podczas codziennego noszenia. Zdobywając koszulkę dodatkowo wspieracie klub.

Ze względu na ograniczoną ilość koszulek organizujemy zapisy chętnych na pakiet karnet + koszulka. Cena takiego pakietu to 170 zł. Aby zapisać się na listę chętnych należy wysłać do nas maila, w tytule wpisać „Zamówienie” a w treści swoje imię i nazwisko a także rozmiar koszulki (S/M/L/XL). Zapisy potrwają do 4 marca – po tym terminie wyślemy informację o sposobie płatności a także sposobie odbioru karnetu i koszulki.

Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym jspszczakowianka@gmail.com

Przy okazji informujemy, że sprzedaż samych karnetów w cenie regularnej 50 zł ruszy w marcu – o szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

 

Facebook grafika

storczyk-orchidea
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.