SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 11.05.2018; 23:01; źródło: własne

Zatrzymać lidera!

Szczakowiankę w sobotę czeka niezwykle trudne starcie w ramach Haiz IV ligi. Biało-Czerwoni na wyjeździe zmierzą się z liderem – Ruchem Radzionków.

Popularne Cidry wiosną odpaliły i niczym pendolino mkną w kierunku III ligi. Ruch wiosną wygrywa mecz za meczem i dopiero w miniony weekend został nieco spowolniony. Piach między tryby świetnie działającej maszyny sypnęły nieoczekiwanie najsłabsze w lidze rezerwy Piasta Gliwice, które zdołały wywalczyć bezbramkowy remis. To jednak ani trochę nie zaszkodziło ekipie z Radzionkowa, która z dużą już przewagą przewodzi I grupie Haiz IV ligi. Teraz Cidry stają na drodze Szczakowiance. Jesienią w Jaworznie Ruch wygrał skromnie 1:0, ale Biało-Czerwoni pokazali wówczas, że potrafią walczyć z czołowymi ekipami. Także teraz podopieczni trenera Stawowego postarają się o niespodziankę a każdy punkt przywieziony z trudnego terenu byłby cennym trofeum. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00, arbitrem będzie pan Wiktor Urbańczyk z Pisarzowic.

 

Facebook - duży

http://kulturystyka.pl/testosteron-w-gore-ph-i-suplementy-boostery-testosteronu/
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.