SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 04.04.2019; 23:00; źródło: własne

Zatrzymać Cyklon

Runda wiosenna nabiera rozpędu a za nami już trzy ligowe kolejki. W najbliższą sobotę Szczakowiankę czeka kolejne wyjazdowe spotkanie. Tym razem rywalem Drwali będzie ekipa Cyklona Rogoźnik.

Drużyna z Rogoźnika to typowy ligowy średniak, obecnie zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli. Wiosną Cyklon prezentuje się całkiem dobrze i ma na swoim koncie już dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę. Jesienią Szczakowianka po trudnym meczu pokonała rywali 1:0 po złotej bramce Dawida Frąckowiaka. Cyklon od czasu do czasu potrafi sprawić niespodziankę i urwać punkty faworytom. Jesienią przekonała się już o tym chociażby Drama, która sensacyjnie przegrała w Rogoźniku 0:1. Jaworznianie muszą nastawić się na niełatwą przeprawę, chociaż oczywiście będą zdecydowanymi faworytami tego starcia. Początek meczu w sobotę o godzinie 17:00.

 

Facebook grafika

Kalorie - https://www.zgroducalisia.pl - Kalorie
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.