SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 08.05.2018; 20:16; źródło: własne

Zaległości do nadrobienia

Intensywny tydzień w wykonaniu Biało-Czerwonych trwa w najlepsze. Już w środę Szczakowianka w zaległym spotkaniu Haiz IV ligi podejmować będzie Wartę Zawiercie.

Oba zespoły miały się ze sobą mierzyć w marcu na inaugurację rozgrywek, ale wówczas plany wszystkim pokrzyżowała pogoda. Tym razem nic już jednak nie powinno stanąć na drodze piłkarzom i w środę powinno się udać nadrobić zaległości. Dla obu drużyn środowe starcie będzie niezwykle ważne w kontekście walki o utrzymanie. Teoretycznie w znacznie lepszej sytuacji jest Warta, ale porażka może pociągnąć ją w dół, Szczakowianka tymczasem potrzebuje wygranej jak kania dżdżu by dalej gonić resztę stawki.

Jesienią Biało-Czerwoni minimalnie ulegli Warcie 1:2, ale teraz wierzą w udany rewanż. Zawiercianie wiosną grają w kratkę i mają przy okazji sporo pecha. Ostatnio ich spotkanie z Polonią Łaziska nie doszło do skutku, w drodze na mecz bus z piłkarzami zaliczył wypadek i wypadł z drogi, ale na całe szczęście obyło się bez większych urazów. Poza tym w sześciu meczach ligowych Warta zanotowała trzy wygrane i dokładnie tyle samo porażek.

Początek spotkania na Stadionie Miejskim w środę o godzinie 18:00. Zapraszamy wszystkich kibiców!

 

Facebook - duży

podręcznik do religii klasa 1 uszkodzenie mięśni
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.