SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 14.06.2019; 21:05; źródło: własne

Zakończenie sezonu przy Krakowskiej

Sezon 2018/19 był dla wszystkich sympatyków Szczakowianki wyjątkowo ciekawy i dostarczył mnóstwa emocji. Pora najwyższa w dobrym stylu zakończyć rozgrywki. W sobotę zapraszamy na Krakowską na ostatni ligowy mecz Biało-Czerwonych.

Ostatnie kilka miesięcy było dla Drwali prawdziwą huśtawką nastroju. Ostatecznie cały sezon przyniósł nam mnóstwo pozytywnych emocji. Wszystko co dobre, kiedyś jednak się kończy. Już w sobotę czeka nas ostatni w sezonie mecz ligowy. Tym razem przy Krakowskiej Szczakowianka zmierzy się z ostatnim w tabeli SKS-em Łagisza. Ambitna drużyna z Będzina niestety żegna się z ligą okręgową, ale w Jaworznie spróbuje jeszcze zatrzymać rozpędzonych Drwali. Jaworznianie przed tygodniem zapewnili sobie wicemistrzostwo rozgrywek i liczą z kolei na piątą już z rzędu wygraną. SKS-u nikt nie zamierza w Jaworznie lekceważyć, bo to niezwykle barwna i ambitna drużyna, chociaż pod względem sportowym cały czas jednak prezentująca dość niski poziom. W całym sezonie SKS wygrał tylko trzy spotkania, a to zdecydowanie za mało, by myśleć o czymś więcej niż walka o utrzymanie. Warto odnotować, że jedną z ciekawszych postaci grających w zespole z Będzina jest Marek Rejmund, który w tym roku skończy 53 lata. Mimo słusznego już wieku sympatyczny zawodnik ewidentnie nie myśli jeszcze o sportowej emeryturze, a ostatnio potwierdził swoją formę, zaliczając... klasycznego hattricka w starciu z Silesią.

Jesienią Drwale wygrali w Będzinie 3:1 po trafieniach Janeczki, Frąckowiaka i Kamińskiego. Teraz w jak najlepszym stylu będą chcieli zakończyć intensywny sezon. Serdecznie zapraszamy na stadion – początek meczu przy Krakowskiej o godzinie 17:00.

Facebook grafika

Dentysta Kraków
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.