SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 11.03.2020; 21:55; źródło: własne

Zajęcia grup młodzieżowych wstrzymane

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych młodych zawodników i zgodnie z zaleceniami służb zmuszeni jesteśmy czasowo odwołać wszystkie zajęcia naszych grup młodzieżowych.

Epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 zatacza coraz szersze kręgi i by zapobiec kolejnym zakażeniom w cały kraju odwołane zostały zajęcia w szkołach i na uczelniach, a także imprezy sportowe i kulturalne. Kierując się zaleceniami specjalistów i rekomendacją ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki nasz klub odwołuje wszystkie zajęcia, treningi i mecze z udziałem naszych młodych zawodników. Zajęcia jak na razie są odwołane do 23 marca, ale w zależności od rozwoju sytuacji termin ten może ulec wydłużeniu.

Facebook grafika

treningi siatkówki warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.