SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 07.02.2020; 14:21; źródło: własne

Zagrają ze Slavią

Już w najbliższą sobotę Biało-Czerwonych czeka kolejny w tym okresie przygotowawczym mecz kontrolny. Tym razem Szczakowianka zmierzy się ze Slavią Ruda Śląska.

Przygotowania do ligowej wiosny nabierają rozpędu, a jaworzniccy Drwale powoli krok po kroku budują formę. W sobotę nasi zawodnicy w drugim zimowym meczu kontrolnym będą mogli sprawdzić swoją dyspozycję na tle rywala z wyższej ligi. Tym razem przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie ekipa Slavii Ruda Śląska. Slawiści ostatnio przeżywają trudny okres i walczą o utrzymanie w Haiz IV lidze. Po rundzie jesiennej zajmują 14. miejsce w tabeli i zimą potrzebują wzmocnień, by zapewnić sobie ligowy byt. Początek spotkania na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w sobotę o godzinie 11:00.

 

Facebook grafika

wedkarstwo-forum.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.