SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 28.11.2019; 19:58; źródło: własne

Zagłosuj na Biało-Czerwonych!

Ruszył tradycyjny plebiscyt Dziennika Zachodniego na Sportowca Roku 2019. Wśród nominowanych znaleźli się także przedstawiciele naszej Szczakowianki.

Plebiscyt organizowany co roku przez Dziennik Zachodni jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym rankingiem sportowym w województwie śląskim. - Plebiscyt Sportowiec Roku to znakomita okazja, aby docenić młodych zawodników i utalentowane sportowo dzieci oraz trenerów na początku ich kariery. Laureaci plebiscytu wybierani są osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Zwycięzcy powiatowego etapu plebiscytu awansują do wojewódzkiego finału, w którym będą walczyć o atrakcyjne nagrody – czytamy na stronach Dziennika Zachodniego. Tym razem wśród nominowanych nie brakuje także przedstawicieli Szczakowianki. O miano najlepszego sportowca rywalizuje Bartłomiej Chwalibogowski, wśród juniorów walczy Maciej Kurzawa, Paweł Cygnar został nominowany w kategorii Trenera Roku, a nasz klub ubiega się o tytuł Drużyny Roku. Zachęcamy do udziału w głosowaniu i wsparcia naszych klubowych kandydatur!

Najłatwiej zagłosować można sms-em (koszt 2,46 zł). Poniżej prezentujemy numery, na jakie można oddać swoje głosy:

1. Sportowiec roku: Bartłomiej Chwalibogowski SMS o treści: KSM.236 na numer 72355
2. Sportowiec junior roku: Maciej Kurzawa - SMS o treści: KJC.93 na numer 72355
3. Trener roku: Paweł Cygnar SMS o treści: KTR.276 na numer 72355
4. Drużyna roku - Szczakowianka Jaworzno SMS o treści: KDR.841 na numer 72355

Więcej szczegółów na temat plebiscytu i aktualne wyniki na bieżąco można śledzić na stronach internetowych Dziennika Zachodniego. Głosowanie w etapie powiatowym potrwa do 11 grudnia. Dziękujemy za wsparcie i Wasze głosy!

Facebook grafika

paintball kraków http://spazadaszenia.pl/
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.