SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 31.05.2019; 14:50; źródło: własne

Z Zagłębiem na Dzień Dziecka

W Dzień Dziecka Szczakowiankę czeka kolejne trudne spotkanie. Biało-Czerwoni przy Krakowskiej zmierzą się z rezerwami Zagłębia Sosnowiec.

Po ostatniej wygranej w Wojkowicach jaworzniccy Drwale są coraz bliżej zapewnienia sobie wicemistrzostwa rozgrywek. Cały czas nie mogą jednak pozwolić sobie na rozluźnienie, przed nimi bowiem trzy ostatnie ligowe kolejki. W sobotę jaworznianie zmierzą się z ekipą, która zawsze była wymagającym przeciwnikiem. Do Jaworzna przyjedzie drugi zespół zdegradowanego z Ekstraklasy Zagłębia Sosnowiec. Sosnowiczanie opierają się głównie na młodzieży, ale prezentują ciekawą piłkę i są niewygodnym rywalem. A gdy jeszcze dostają wsparcie z pierwszej drużyny, to potrafią ograć praktycznie każdego. Wiosną Zagłębie strzela sporo bramek i zdołało już ograć Górnika 5:3 czy zremisować 5:5 z Orłem. Warto jednak zauważyć, że większość punktów sosnowiczanie zdobywali w meczach przed własną publicznością, rozgrywanych na sztucznej murawie. Jesienią Szczakowianka zremisowała z rywalem zza miedzy 1:1, tracąc pechowo bramkę w doliczonym czasie gry. Tym razem podopieczni trenera Cygnara liczą na komplet punktów, ale będzie to wymagało pełnej koncentracji. Początek sobotniego spotkania na Stadionie Miejskim o godzinie 17:00.

 

Facebook grafika

rower damski kross
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.