SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 17.05.2019; 01:21; źródło: własne

Z Sokołem przy Krakowskiej

W sobotę Biało-Czerwonych czeka kolejne starcie o ligowe punkty. Tym razem przy Krakowskiej Szczakowianka podejmować będzie ekipę Sokoła Orzech.

Sokół wiosną broni się przed spadkiem do A klasy i praktycznie w każdym meczu walczy o życie. Zespół z Orzecha seryjnie przegrywa i traci mnóstwo bramek – ma już na swoim koncie porażki nawet po 0:7 czy 0:8. Chociaż w starciach z bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie spisuje się dla odmiany świetnie i potrafił zainkasować komplet punktów. W ostatni weekend drużyna spod Bytomia rozgromiła 5:0 zespół SKS-u Łagisza, uciekając dzięki temu z ostatniego miejsca w tabeli. W Jaworznie gracze Sokoła będą chcieli sprawić niespodziankę. Podopieczni trenera Cygnara postarają się jak najszybciej rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Cały czas bowiem w pamięci mają wyjątkowo nerwowe spotkanie z jesieni, kiedy to dopiero w samej końcówce dwie bramki dały Drwalom wygraną. Początek meczu na Stadionie Miejskim w sobotę o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

 

Facebook grafika

susz konopny cbd
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.