SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 01.06.2018; 19:21; źródło: własne

Z Przemszą na pożegnanie

Sezon zbliża się ku nieuchronnemu końcowi a Biało-Czerwonym zostały już do rozegrania tylko dwa spotkania. W sobotę Szczakowianka po raz ostatni zagra przed własną publicznością i zmierzy się z Przemszą Siewierz.

Przemsza w tej rundzie spisuje się wyśmienicie i wywalczyła sobie jak na razie miejsce na najniższym stopniu podium. Ekipa z Siewierza obecne rozgrywki może zaliczyć do bardzo udanych. Do tak dobrej pozycji siewierzan przyczyniła się w dużej mierze ich postawa na wyjazdach. Żadne inna ekipa ligowa nie wygrywała tak często na obcych boiskach jak Przemsza, która może pochwalić się aż 10 takimi zwycięstwami. W ostatnich dwóch kolejkach siewierzanie urządzili sobie prawdziwe kanonady i w stosunku 5:0 rozbili ekipy Piasta i Polonii Łaziska. To wszystko dobitnie pokazuje jak trudne zadanie czekać będzie Szczakowiankę. Podopieczni trenera Stawowego walczą jeszcze o zajęcie 14. miejsca w tabeli i spróbują sprawić niespodziankę. Początek spotkania na Stadionie Miejskim o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.