SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 30.05.2018; 01:12; źródło: własne

Wyrównać rachunki

Już tylko trzy spotkania zostały do końca sezonu 2017/18 w IV lidze. W środę Szczakowianka przy Krakowskiej zmierzy się z rezerwami Piasta Gliwice

Popularne Piastunki praktycznie już spadły do okręgówki i w środę Biało-Czerwoni mogą ostatecznie przypieczętować ich los. Dla Szczakowianki tymczasem będzie to doskonała okazja by jeszcze raz spróbować zmniejszyć dystans do ligowych rywali i podtrzymać nadzieje na ratunek. Jaworznianie mają do wyrównania rachunki z poprzedniej rundy, kiedy to w Gliwicach polegli aż 4:8. Teraz o dobry wynik powinno być nieco łatwiej, Piast gra bowiem bardzo słabo. Wiosną wywalczył zaledwie 4 oczka, chociaż lekceważenie go może skończyć się fatalnie o czym przekonały się ostatnio ekipy Gwarka Ornontowice i... Ruchu Radzionków. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w środę o godzinie 18:00.

 

Facebook - duży

http://erodzina.com/forum/viewtopic.php?t=529413
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.