errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Wykopiemy koronę – dogrywka!

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 17.05.2020; 20:36; źródło: własne

Wykopiemy koronę – dogrywka!

Kolejne 900 przyłbic ochronnych od Szczakowianki trafiło do jaworznickich przedszkoli, placówek oświatowych i medycznych. A to wszystko w ramach prowadzonej przez Biało-Czerwonych akcji „Szczakowianka dla Szpitala – Razem Wykopiemy Koronę!”.

Pandemia koronawirusa trwa już dwa miesiące i chociaż w tym czasie nie możemy walczyć na boisku o ligowe punkty, to staramy się aktywnie działać na rzecz tych, którzy teraz szczególnie potrzebują wsparcia. Na przełomie marca i kwietnia ruszyliśmy z akcją „Szczakowianka dla Szpitala – Razem Wykopiemy Koronę!”. W jej ramach przekazaliśmy do Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie 1000 sztuk maseczek i 30 przyłbic, a z kolei do Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta trafiło 120 maseczek i 20 przyłbic.

To nie był jeszcze kres naszych możliwości. W maju ruszyliśmy z dogrywką całej akcji, która skierowana była do placówek oświatowych i placówek służby zdrowia. Tym razem  do przekazania mieliśmy aż 900 przyłbic ochronnych. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak dużo ośrodków. Zarząd klubu na czele z prezesem przez kilka dni dostarczał przyłbice. W sumie około 40 jaworznickich przedszkoli, zespołów szkolno-przedszkolnych, ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, przychodni, zakładów leczniczych itd. otrzymało przyłbice, dzięki którym będą mogły zabezpieczyć swoich pracowników. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i życzymy dużo zdrowia!

Tutaj koniecznie trzeba wspomnieć, że cała dogrywka naszej akcji nie byłaby możliwa, gdyby nie ofiarność człowieka o prawdziwie Biało-Czerwonym sercu. Pan Sławek, który w przeszłości w latach 90. grywał w młodzieżowych zespołach Szczakowianki, chciał wesprzeć naszą akcję i uszczęśliwił tym samym wiele placówek. Razem ze swoją firmą „Grupa DS” zdobył i przekazał nam 900 sztuk przyłbic, które potem Szczakowianka mogła rozdysponować dalej. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam podczas całej akcji, zbierali i przekazywali środki, dostarczali przyłbice i maseczki. Razem potwierdziliśmy, że jesteśmy wielką Biało-Czerwoną rodziną! #SzczakowiankaDlaSzpitala #WykopiemyKoronę

Facebook grafika

Najlepsze i wartościowe owoce-suszone.pl testosterone enanthate
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.