SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 23.03.2018; 20:55; źródło: własne

Wyjazdowa inauguracja

Po ubiegłotygodniowych przebojach z pogodą i odwołaniu pierwszej wiosennej kolejki, wszystko wskazuje na to, że Haiz IV liga nareszcie wystartuje. Szczakowianka w pierwszym meczu na wyjeździe zmierzy się ze Śląskiem Świętochłowice.

Zima powoli odpuszcza i chociaż stan boisk w regionie wciąż daleki jest od ideału, to pora już najwyższa by wrócić do walki o punkty. Śląski Związek Piłki Nożnej w tygodniu zdecydował, że cała kolejka ma być rozegrana zgodnie z terminarzem a decyzje o ewentualnym odwołaniu meczy mogą podejmować sędziowie poszczególnych spotkań, po zapoznaniu się ze stanem murawy. Wydaje się więc, że tym razem uda się już zagrać przynajmniej na kilku boiskach.

Szczakowianka na dzień dobry na wyjeździe zagra z wyjątkowo trudnym rywalem. Śląsk Świętochłowice jak na razie można śmiało określić rewelacją sezonu. Niepozorny beniaminek szturmem podbija ligowe boiska. Przed meczem ze Szczakowianką zajmuje trzecie miejsce w tabeli i potwierdza swoją siłę. Świętochłowiczanie przed tygodniem zdołali zagrać i na wyjeździe na sztucznej murawie 3:2 ograli rezerwy Piasta Gliwice. Jesienią Śląsk wysoko wygrał w Jaworznie 4:1. Teraz Biało-Czerwoni spróbują się zrewanżować rywalom, ale czeka ich niełatwe zadanie. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek – początek meczu na stadionie na „Skałce” o godzinie 15:30

 

Facebook - duży

piłka nożna poznań
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.