SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 15.02.2018; 00:44; źródło: własne

Wygrana w Walentynki

Tegoroczne walentynki okazały się bardzo udane dla piłkarzy Szczakowianki. Biało-Czerwoni wygrali po raz pierwszy tej zimy.

W środowy wieczór Szczakowianka w Chełmku rozgrywała czwarty w tym roku mecz kontrolny. Tym razem rywalem jaworznian była grająca na co dzień w wadowickiej okręgówce Zatorzanka Zator. Jaworzniccy Drwale od samego początku przeważali i atakowali bramkę rywali, ale dość długo, podobnie zresztą jak w poprzednich meczach, nie potrafili udokumentować tego trafieniem. Zatorzanka tylko sporadycznie przedzierała się w pole karne jaworznian i miała problemy ze sforsowaniem nieźle dysponowanej defensywy. Dopiero po przerwie doczekaliśmy się pierwszych bramek. W 66. minucie Tomasz Dworak zagrał z lewej strony w pole karne a tam Paweł Sermak mimo asysty obrońców zdołał oddać ładny strzał i otworzyć wynik spotkania. Szczakowianka w pełni kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń i wkrótce postawiła kropkę nad i. Tym razem w rolę asystenta wcielił się bardzo aktywny tego dnia Adam Janeczko, który zagrał na szesnasty metr do Szymona Chrapka, a ten oddał efektowny strzał i ustalił wynik meczu na 2:0.

Szczakowianka zagrała kolejny niezły mecz i na miesiąc przed startem rozgrywek jej forma szybko rośnie. Trener Stawowy w środę testował pięciu nowych zawodników, kilku z nich pokazało się z bardzo dobrej strony. Zarząd prowadzi rozmowy z kandydatami do dołączenia do drużyny i wkrótce kadra zespołu powinna zostać zasilona już na stałe. Teraz przed Szczakowianką mały przerywnik od meczy na zielonej murawie – halowy Memoriał im. Mirosława Stadlera. Biało-Czerwoni powalczą o jak najwyższe miejsce w imprezie a wszystkich kibiców zapraszamy na Halę Widowiskowo-Sportową i wsparcie naszego zespołu dopingiem.

Szczakowianka Jaworzno – Zatorzanka Zator 2:0 (0:0)
(Sermak 66, Chrapek 75)

Szczakowianka: Kojdecki – Chrapek, Smolik, Testowany 1, Pieczara – Kamiński, Biskup, Testowany 2, Testowany 3 – Leda, Testowany 4

Grali też: Sermak, Molenda, Leda, Dworak, Testowany 5

Facebook - duży

czyszczenie dpf
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.