SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 13.07.2019; 14:25; źródło: własne

Wybierz stroje dla Szczakowianki

Szczakowianka w sezonie 2019/20 będzie miała nowe stroje. Tym razem to kibice wybiorą wzory strojów, jakie zostaną wykonane dla zespołu przez naszego partnera technicznego Cutline Wear Factory.

Nowy sezon – nowe cele – nowe stroje – tak w skrócie można podsumować to, co czekać nas będzie na najbliższych miesiącach. Biało-Czerwoni rozpoczynają przygotowania do walki o awans do IV ligi, a na boisku prezentować się będą w nowych strojach Cutline Wear Factory. Tym razem postanowiliśmy oddać władze w Wasze ręce! Nasz partner przygotował trzy wzory strojów domowych i dwa wzory strojów wyjazdowych. Na naszym facebookowym profilu utworzyliśmy specjalny post, w którym można głosować na najlepsze Waszym zdaniem projekty. Grafiki z tymi wzorami, które zbiorą najwięcej reakcji zostaną wykonane dla drużyny. Na głosy czekamy do wtorku do godziny 9:00.

LINK DO POSTU Z GŁOSOWANIEM

Facebook grafika

rowmix
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.