SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 15.03.2019; 18:58; źródło: własne

Wiosnę czas zacząć!

W sobotę Biało-Czerwoni po raz pierwszy w tym roku powalczą o ligowe punkty. W pierwszej wiosennej kolejce Zina Klasy Okręgowej Szczakowianka na wyjeździe zmierzy się z Odrą Miasteczko Śląskie.

Pierwszy rywal jaworznickich Drwali po rundzie jesiennej zajmuje 10. miejsce w tabeli, ale pokazał już, że potrafi urywać punkty silniejszym rywalom. Szczakowianka na początku sezonu pokonała Odrę skromnie 1:0 po bramce Dawida Frąckowiaka z rzutu karnego. W poprzedniej rundzie ekipa z Miasteczka Śląskiego pokazała niezłą grę w defensywie i w sumie straciła tylko 24 bramki, czyli dokładnie tyle samo co Szczakowianka. Wiosną Odra nieco odmłodziła skład i wiele wskazuje na to, że może być silniejsza niż w poprzedniej rundzie. Potwierdzają to chociażby wyniki meczy kontrolnych, w większości wygranych przez Odrę. Wygląda na to, że drużyna prowadzona przez trenerów Krzysztofa Budnego i Karola Ochmana poprawiła też zdecydowanie skuteczność i do niezłej defensywy może dołożyć też solidny atak.

Inauguracja ligowej wiosny zapowiada się bardzo ciekawie. Pierwsze spotkanie odbędzie się na stadionie w Miasteczku Śląskim już w sobotę o godzinie 15:30.

 

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=czerwone+damskie+sandały
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.