SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 24.05.2019; 01:02; źródło: własne

Wiosenny hit w Wojkowicach

Walka o pozycję wicelidera w Zina Klasie Okręgowej trwa w najlepsze. Już w sobotę dojdzie do starcia na samym szczycie, a Szczakowianka na wyjeździe zmierzy się z Górnikiem Wojkowice.

Runda wiosenna nie do końca potoczyła się po myśli kibiców z Jaworzna i Wojkowic. Oba zespoły miały między sobą rozstrzygnąć kwestię awansu, a tymczasem pozostała im walka o pozycję wicelidera. Po raz kolejny potwierdziło się znane przysłowie, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Tym trzecim okazała się Drama, która wiosną nie straciła jeszcze punktów i jest już jedną nogą w IV lidze. Szczakowianka ma jeszcze matematyczne szanse na dogonienie ekipy ze Zbrosławic, ale raczej nie ma co liczyć na potknięcie rywali, którzy już w sobotę mogą zapewnić sobie promocję. Drwale tymczasem skupiają się na każdym kolejnym meczu i walce przynajmniej o wicemistrzostwo okręgówki.

Na cztery kolejki przed końcem sezonu podopieczni trenera Pawła Cygnara są na dobrej drodze do osiągnięcia swojego celu. W sobotę Biało-Czerwoni na wyjeździe zmierzą się ze swoim głównym rywalem – Górnikiem Wojkowice. Górnik wiosną zdecydowanie zawodzi i bardzo szybko roztrwonił przewagę, jaką wypracował sobie jesienią. W trzech ostatnich kolejkach Górnicy zaliczyli dwie porażki i remis, tracąc przy tym aż 11 bramek. W ogóle wiosną wojkowiczanie wygrali zaledwie 4 mecze. Szczakowianka pragnie rewanżu za porażkę 0:2 z jesieni i chce umocnić się na pozycji wicelidera. Górnik zrobi jednak wszystko by pokrzyżować plany gościom. Zapowiada się bardzo zacięte spotkanie, w którym wszystko będzie możliwe. Początek meczu na stadionie w Wojkowicach w sobotę o godzinie 17:00.

 

Facebook grafika

rowmix forum
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.