SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 30.03.2018; 00:35; źródło: własne

Wielka Sobota ze Szczakowianką

Szczakowianka po czterech miesiącach przerwy nareszcie powraca do grania w Jaworznie. W Wielką Sobotę Biało-Czerwoni przy Krakowskiej będą podejmowali  Spartę Lubliniec.

Sparta jest beniaminkiem i do IV ligi powróciła po niemal dekadzie spędzonej na boiskach częstochowskiej ligi okręgowej. Ekipa z Lublińca jest jednym z głównych rywali Szczakowianki w walce o utrzymanie – po rundzie jesiennej zajmowała przedostatnie miejsce w tabeli. Dla obu zespołów będzie to wyjątkowo ważny mecz a strata punktów może okazać się prawdziwym pocałunkiem śmierci. Jesienią Sparta pokonała Szczakowiankę skromnie 1:0, zdobywając bramkę przed przerwa i potem skutecznie broniąc się do ostatnich minut. Spartanie zimą dokonali kilku korekt w składzie, pod względem sportowym zdają się jednak prezentować poziom zbliżony do tego z jesieni. Na inaugurację rozgrywek ekipa z Lublińca wysoko 4:1 pokonała chyba najsłabszą obecnie drużynę w Haiz IV lidze – rezerwy Piasta Gliwice. Co ciekawe to gliwiczanie do przerwy prowadzili 1:0, ale w drugiej połowie zostali rozstrzelani przez gospodarzy. Jaworzniccy Drwale liczą na pierwszą wygraną w tym roku i zrobią wszystko by wreszcie przełamać zła passę. Początek spotkania na Krakowskiej w sobotę o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkim kibicom przypominamy, że przed meczem będzie możliwość nabycia karnetu na wszystkie wiosenne pojedynki Szczakowianki, do czego mocno zachęcamy!

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.