SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 19.04.2019; 02:31; źródło: własne

Wielka Sobota z Tęczą

Przed Wielkanocą Szczakowiankę czeka jeszcze jedno ważne starcie o ligowe punkty. W Wielką Sobotę Biało-Czerwoni na wyjeździe zmierzą się z Tęczą Błędów.

Tęcza to rywal, który przed laty wpisał się w klubową historię Szczakowianki, a pamiętne 34:0 długo jeszcze będzie wspominane. Teraz jednak zespół z Dąbrowy Górniczej to już zupełnie inna ekipa, która poważnie liczy się w czołówce okręgówki. Ostatnio Tęcza od siedmiu spotkań jest niepokonana. Na dodatek w całym sezonie, jako jedyna drużyna, nie doznała jeszcze goryczy domowej porażki. Wiosną Tęcza urwała już punkty Górnikowi Wojkowice, remisując z ówczesnym liderem 2:2. Jesienią Szczakowianka przy Kościuszki podczas obchodów jubileuszu 95-lecia, po bardzo ciekawym spotkaniu, ograła zespół z Dąbrowy Górniczej 4:3. Tęcza traci do Biało-Czerwonych zaledwie cztery oczka i będzie chciała zniwelować tę różnicę. Szczakowianka tymczasem potrzebuje wygranej, by nie stracić kontaktu z liderem. To zapowiada ciekawe i zacięte starcie, w którym trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Początek spotkania w sobotę o godzinie 11:00

 

Facebook grafika

hurtownia gastronomiczna
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.