SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 27.06.2019; 22:29; źródło: własne

Wciąż brakuje kandydatów do Zarządu

Podczas wtorkowego Walnego Zgromadzenia Członków nie udało się wybrać nowego Zarządu klubu. Kolejną próbę członkowie stowarzyszenia podejmą 9 lipca.

W wtorek w Szczakowej po raz kolejny obradowało walne zgromadzenie JSP Szczakowianka. Podobnie jak poprzednio, nie udało się podczas niego wyłonić Zarządu na nową kadencję. Niestety mimo upływającego czasu wciąż brakuje chętnych, którzy chcieliby poprowadzić klub w następnych latach. Sytuacja drużyny jest mimo to stabilna, a przygotowania do rozgrywek nie są zagrożone. Działacze po dyskusji zdecydowali dać sobie czas do 9 lipca do godziny 17:00, na kiedy to zwołano kolejne walne zgromadzenie. Zachęcamy wszystkich chętnych do pracy na rzecz klubu do udziału w walnym i dołączenia do Zarządu!

Facebook grafika

www.ambersport.pl/odziez-pilkarska-adidas
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.