SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 16.06.2019; 01:26; źródło: własne

Walkower w ostatnim meczu

Szczakowianka sezon 2018/19 zakończy z 66 punktami na swoim koncie. Biało-Czerwoni w sobotę mieli grać z SKS-em Łagisza, ale rywale nie dotarli do Jaworzna.

Podopieczni trenera Pawła Cygnara sezon kończą walkowerem. Ekipa z Łagiszy, która spadła do A klasy, nie zdołała w sobotę zebrać pełnego składu i na kilka godzin przed meczem poinformowała, że nie dojedzie do Jaworzna. W związku z tym arbitrowi spotkania nie zostało nic innego jak odgwizdać walkower 3:0 dla Biało-Czerwonych. Szczakowianka po raz piąty z rzędu dopisała do swojego konta trzy punkty i rozgrywki zakończyła jako wicemistrz. Całą ligę wygrała Drama Zbrosławice, która awansowała do IV ligi, za do do A klasy oprócz Łagiszy spadła też Łazowianka. W nowym sezonie czeka nas reorganizacja rozgrywek i walka w 18-zespołowej grupie razem z drużynami z podokręgów Katowice i Sosnowiec.

Dziękujemy kibicom za wsparcie podczas zakończonego sezonu i teraz dajemy sobie kilkanaście dni przerwy, by na początku lipca zacząć ciąg dalszy budowy zespołu. W kolejnych rozgrywkach Biało-Czerwoni znów spróbują powalczyć o awans, emocji na pewno więc nie zabraknie.

 

Facebook grafika

https://wodtke.pl/piece-na-drewno/
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.