SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 14.02.2020; 14:13; źródło: własne

W sobotę z Przemszą

W najbliższą sobotę Biało-Czerwonych czekać będzie kolejny mecz kontrolny. Tym razem Szczakowianka na Stadionie Miejskim podejmować będzie zespół Przemszy Siewierz.

Przemsza, która po rundzie jesiennej zajmuje wysokie 7. miejsce w Haiz IV lidze, wydaje się jak na razie najtrudniejszym tej zimy rywalem jaworznickich Drwali. Ekipa z Siewierza zagrała już pięć meczy kontrolnych i wszystkie wygrała, strzelając przy okazji rywalom sporo bramek. Podobnie jak Szczakowianka, zimą Przemsza prezentuje się bardzo solidnie. Oba zespoły ostatnio grywają ze sobą często – zarówno o stawkę, jak i w meczach towarzyskich. Jesienią los połączył Drwali z siewierzanami w Pucharze Polski. Po bardzo ciekawym meczu Biało-Czerwoni ograli Przemszę 3:2. Identyczny wynik padł też latem w meczu kontrolnym przed startem sezonu. Ekipa z Siewierza gwarantuje dobrze przetarcie dla jaworznian i pozwoli sprawdzić, jak na obecnym etapie przygotowań podopieczni trenera Pawła Cygnara poradzą sobie z silnym i wysoko notowanym rywalem. Początek tego starcia przy ul. Krakowskiej 8 o godzinie 12:30

Uwaga – ważna informacja, zmianie uległ termin sparingu z drużyną JUWe Jaroszowice. Mecz zostanie rozegrany tydzień wcześniej niż to było pierwotnie planowane – już w najbliższą środę 19 lutego o godzinie 17:30 na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego.

 

Facebook grafika

http://qule.pl/
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.